fbpx
podcast, tony dubravec, tony dubravec podcast, socialne siete, social media, slovensky podcast

Toto je môj príbeh

Volám sa Tony Dúbravec a do 20 rokov môj život nestál za nič. Vtedy som sa rozhodol to zmeniť.

V roku 2012 som stretol správnych ľudí a založili sme občianske združenie Mladá Sereď, ktoré vytváralo príležitosti na plnohodnotné trávenie voľného času pre mladších aj starších. O štyri roky neskôr sme otvorili jediné komunitné centrum v meste, PRIESTOR, a získali Cenu Nadácie Orange za komunitný rozvoj. Za viac ako 6 rokov dobrovoľníckej práce som sa podieľal na desiatkach kultúrnych, vzdelávacích, dobročinných aj komunitných eventoch.

Svoj blog som založil počas vysokej školy v lete 2015 a môj seriál Mladý Slovák v USA si prečítalo počas troch mesiacov viac ako 10 tisíc ľudí. Odvtedy som napísal vyše 160 článkov, primárne o cestovaní. Dvakrát som sa dostal medzi najlepšie cestovateľské blogy v súťaži Bloger roka

Spolupracoval som so značkami BMW Slovensko, Figaro, Orbit, Wolt, s niekoľkými hotelmi, reštauráciami alebo s Hospodárskymi novinami.

SOCIAL MEDIA MARKETÉR A ONLINE TVORCA

So sociálnymi sieťami pracujem a žijem viac ako10 rokov. Začiatkom roka som spoluzaložil Wild Cards, flexibilný komunikačný dom, ktorý spája značky s freelance špecialistami.

Predtým som pracoval v agentúrnom prostredí pre značky ako Terno, Tesco, Strongbow, Lišiak zo sadu, Pierre Baguette, Slovnaft, Dobrý Anjel, Tatra banka, Víno Matyšák alebo Tatrakon. Stál som tiež pri vzniku interných agentúrnych tímov v St. Nicolaus a Medusa.

O komunikácii na sociálnych sieťach rozprávam na konferenciách a vzdelávacích eventoch ako Digitálny štvrtok, Noc social media marketingu, Digital Marketing Club, Marketingový štvrtok, WomanUp, Marketingovica. Som lektorom vzdelávacích platforiem Creative Academy a Digitálna univerzita. Vediem vlastné školenie „Ako rozumieť sociálnym sieťam“.

V septembri 2018 sa do sveta dostala moja vlastná YouTube talkshow 10ka [desiatka]. Od leta 2019 tvorím Tony Dúbravec Podcast, kde robím rozhovory, aké by som sám chcel počúvať. Digitálne a marketingové témy riešim v podcaste Doba digitálna o a newslettri Digitálne novinky.

Tu ma zastihneš

Napíš mi