fbpx
 

SCROLLUJ NIŽŠIE

Toto je môj príbeh

Volám sa Tony Dúbravec a do 20 rokov môj život nestál za nič. Vtedy som sa rozhodol to zmeniť.

V roku 2012 som stretol správnych ľudí a založili sme občianske združenie Mladá Sereď, ktoré vytváralo príležitosti na plnohodnotné trávenie voľného času pre mladších aj starších. O štyri roky neskôr sme otvorili jediné komunitné centrum v meste, PRIESTOR, a získali Cenu Nadácie Orange za komunitný rozvoj. Za viac ako 6 rokov dobrovoľníckej práce som sa podieľal na desiatkach kultúrnych, vzdelávacích, dobročinných aj komunitných eventoch.

Svoj blog som založil počas vysokej školy v lete 2015 a môj seriál Mladý Slovák v USA si prečítalo počas troch mesiacov viac ako 10 tisíc ľudí. Odvtedy som napísal vyše 160 článkov, primárne o cestovaní. Dvakrát som sa dostal medzi najlepšie cestovateľské blogy v súťaži Bloger roka

Spolupracoval som so značkami BMW Slovensko, Figaro, Orbit, Wolt, s niekoľkými hotelmi, reštauráciami alebo s Hospodárskymi novinami.

SOCIAL MEDIA MARKETÉR A ONLINE TVORCA

So sociálnymi sieťami pracujem približne 9 rokov. Od vlastných malých projektov som sa dostal k práci pre veľké značky ako Terno, Tesco, Strongbow, Lišiak zo sadu, Pierre Baguette, Slovnaft, Dobrý Anjel, Tatra banka, Víno Matyšák alebo Tatrakon. Začínal som v roku 2016 v agentúre daren&curtis, k veľkým klientom som sa dostal v Made by Vaculik, viedol som digitálny tím v agentúre dotcom advertising. Momentálne sa ako Digital Marketing & Social Media Specialist starám o online komunikáciu značiek z portfólia St. Nicolaus a Budiš.

V súťaži mladých kreatívcov, Young Lions, som získal shortlist v kategórii Film za rok 2017 a v kategórii Digitál v roku 2018. V roku 2017 som s kolegom vyhral kategóriu Dizajn a súťažil v celosvetovom kole na najväčšom reklamnom festivale sveta, Cannes Lions. V septembri 2020 som za prácu na kampani Borci na ľade pre Borovičku Borec spolu s agentúrou Mannschaft získal jeden strieborný a jeden bronzový Klinec.

Desiatky podnikateľov som školil o využití sociálnych sietí pre nakopnutie podnikania. Dnes klientom ponúkam najmä online marketingové konzultácie s fokusom na sociálne siete. Z času na čas rozprávam na rôznych konferenciách, workshopoch a vzdelávacích eventoch, ako je Digitálny štvrtok alebo Noc social media marketingu. Som lektorom vzdelávacích platforiem Creative Academy a Digitálna univerzita.

V septembri 2018 sa do sveta dostala moja vlastná YouTube talkshow 10ka [desiatka]. Od leta 2019 tvorím Tony Dúbravec Podcast, kde robím rozhovory, aké by som sám chcel počúvať. Nedávno som spustil podcast Doba digitálna o všetkom, čo sa týka života v 21. storočí.

Napíš mi