fbpx

Talkshow 10ka [desiatka]

Na konci roka 2017 som sa rozhodol, že chcem vlastnú YouTube talkshow. Za svoj život som spoznal veľa inšpiratívnych ľudí, stretol sa s mnohými zaujímavými príbehmi a chcem ich spostredkovať ďalej ľuďom na internete.

10ka [desiatka] nie je zameraná na jednu tému. Naopak, je rôznorodá, každý hosť je iný a jedinečný. Hostí spájajú iba dve veci. Každého sa pýtam 10 otázok a každý je pre mňa svojim spôsobom inšpiráciou.

Pozrite si všetky doterajšie časti talkshow a nezabudnite prihodiť odber na môj YouTube kanál.

NAJNOVŠIA ČASŤ

ARCHÍV

9. ČASŤ - Marek Hattas

„Keby sa bývalé vedenie viac zaujímalo, nemusel som byť primátorom“

Marek Hattas je najmladším krajským primátorom na Slovensku. Nitru vedie od roku 2018. V meste v roku 2010 založil kultúrne centrum Hidepark, organizoval pochody Za slušné Slovensko a zo sveta dobrovoľníka a aktivistu sa presunul do politiky, pretože mal pocit, že iba tak môže veci meniť.
8. ČASŤ - ČOJE

„Burger je prototypom dokonalého jedla“

Daniel „Čoje“ Feranec je jeden z najpopulárnejších slovenských foodblogerov. Na Instagrame už štyri roky hodnotí rôzne jedlá v Bratislave, ale aj iných mestách na Slovensku či v Európe. Ako začal, ako vyzerajú jeho spolupráce, alebo čo mu chýba na bratislavskej gastro scéne, sme sa porozprávali na Slavíne s výhľadom na celú Bratislavu.

7. ČASŤ - KATARÍNA MOLNÁROVÁ

„Umenie je vedieť, na čo sa v správnej chvíli vykašľať“

Katarína Molnárová je podnikateľka, blogerka, biznis mentorka, marketérka, zakladateľka digitálnej agentúry Online Toro. V siedmej časti 10ky sme sa rozprávali o podnikaní, marketingu, time managemente, alebo o tom, kam si chodí po inšpiráciu.

6. ČASŤ - JAROSLAV DODOK

„Dobrovoľníctvo okresalo moje ego“

Jaro Dodok je lektor neformálneho vzdelávania, marketér, dobrovoľník a novinár. Venuje sa práci s mládežou, vedie vlastnú agentúru, robí neziskové projekty a minulý rok si vyskúšal štvormesačný sabbatical.

5.ČASŤ - MICHAL ŠČEPKO

„Výcvik Navy SEALs mám jediný na Slovensku“

Rotmajster Michal Ščepko je profesionálny vojak, inštruktor vojenského potápania a jediný Slovák, ktorý úspešne absolvoval výcvik najelitnejších vojenských jednotiek Navy SEALs. Okrem toho tiež zažil misiu v Afganistane a založil vlastný crossfit gym.

4.ČASŤ - MIŇO DEBNÁR

„Video mi pomáha najlepšie vyjadriť emóciu“

Miňo Debnár je fotograf, videomaker a cestovateľ. Počas svojej poslednej návštevy Indie sa rozhodol svojou prácou pomôcť miestnej komunite v najchudobnejších indických slumoch.

3.ČASŤ - OLIVER JAKUBÍK

„Firmy v komunikácii nie sú autentické“

Oliver Jakubík je HR marketingový konzultant a zakladateľ agentúry mebrand. Venuje sa školeniam soft skills vo firmách, ale tiež nastavovaniu procesov, vďaka ktorým firmy pôsobia atraktívnejšie na trhu práce.

2.ČASŤ - FILIP LEHOTSKÝ

„Naučil som sa, že netreba mať na všetko názor“

Filip Lehotský pracoval ako copywriter. Jeden a pol roka však plánoval dať výpoveď a odísť do Ázie vyskúšať aspoň na chvíľu iný život. Nakoniec strávil takmer tri mesiace v Indii a Nepále.

1.ČASŤ - ĽUBOMÍR ŠVORC

„Nepoznám nikoho, kto by povedal, že ide
robiť vedu pre peniaze“

Doc. Ing. Ľubomír Švorc, PhD. je vysokoškolský pedagóg, vedec, analytický chemik. Svojho času získal ocenenie Mladá osobnosť vedy v ankete Vedec roka 2014.

PRIhlás sa
do newslettra

Urobím všetko pre to, aby som Ti každý týždeň poslal zaujímavé informácie a novinky z digitálneho sveta. Stačí, keď vyplníš zopár údajov a počkáš na potvrdzovací e-mail (skontroluj spam).
Prevádzkovateľ stránky, Doba digitálna s.r.o., využije tvoje údaje výhradne na zasielanie odporúčaní na hodnotný obsah. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka vyššie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

Napíš mi