fbpx

MEDIA & ROZHOVORY

Na túto stránku ste sa pravdepodobne dostali, pretože spolu plánujeme rozhovor, vystúpenie na evente alebo inú formu spolupráce. Už teraz sa na to teším.
 
Ak potrebujete moje fotky, tu nájdete moje obľúbené.
Pripájam aj krátke BIO s informáciami o mne. V prípade, že použijete iba časť, pošlite mi ho, prosím, na schválenie.
 
„Od roku 2012 sa venuje sociálnym sieťam a content marketingu. Začínal v neziskových organizáciách a postupne v popredných slovenských reklamných agentúrach pracoval pre klientov ako Tatra banka, Tesco, Dobrý Anjel, Heineken, Budiš, Nicolaus Vodka a veľa ďalších. Založil flexibilný komunikačný dom Wild Cards, v ktorom pre klientov vytvára tímy skúsených freelancerov.

Je lektorom vzdelávacích projektov Digitálna univerzita a Creative Academy, kde učí, ako využívať sociálne siete zmysluplne a udržateľne. 

Tvorí podcasty Doba Digitálna a Tony Dúbravec Podcast a týždenný newsletter Digitálne novinky.

 

Mentoruje účastníčky v projekte Femme Pallete a podnikateľov v Slovak Business Agency.“

PRIhlás sa
do newslettra

Urobím všetko pre to, aby som Ti každý týždeň poslal zaujímavé informácie a novinky z digitálneho sveta. Stačí, keď vyplníš zopár údajov a počkáš na potvrdzovací e-mail (skontroluj spam).
Prevádzkovateľ stránky, Doba digitálna s.r.o., využije tvoje údaje výhradne na zasielanie odporúčaní na hodnotný obsah. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka vyššie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

Napíš mi