fbpx
 

SCROLLUJ NIŽŠIE

doba digitalna, podcast, marketing, startup, aplikacie, technologie, marketing, online marketing, socialne siete, social media, tony dubravec

DOBA DIGITÁLNA

Žijeme v najlepšej dobe v histórií ľudstva. V dobe, ktorej vládne kreativita a technológie. Podcast Doba digitálna je o online marketingu, sociálnych sieťach, startupoch, e-commerce, kryptomenách, aplikáciách a o všetkom, čo patrí k životu v 21. storočí.

 

Nový podcast som sa rozhodol spustiť na základe pozitívnej odozvy na marketingové témy. Nechcem som však zostať iba pri sociálnych sieťach a online marketingu, preto ponúkne Doba digitálna množstvo zaujímavých rozhovorov zameraných na edukáciu v témach, ktoré menujem vyššie.

 
Podcast Doba digitálna je dostupný všade, kde má byť. Sledovať ho môžete na vašej obľúbenej platforme a nezabudnite ho odoberať a napísať recenziu, veľa to pre mňa znamená. 
 
Môžete sa tiež pridať do uzavretej Facebook skupiny Doba digitálna pre prioritný prístup k novým častiam a moje odporúčania na zaujímavý content.

NAJNOVŠIA ČASŤ

Kde všade môžete počúvať podcast?

ARCHÍV

PRIhlás sa
do newslettra

E-mail odo mňa ti nepríde viac ako trikrát za mesiac. Bude v ňom zväčša súhrn najnovšieho obsahu, ktorý produkujem, alebo unikátny obsah tvorený len pre odoberateľov. Prihlásenie je platné, keď ho potvrdíš cez odkaz, ktorý ti príde mailom.
Prevádzkovateľ stránky, Mgr. Anton Dúbravec, využije tvoje údaje výhradne na zasielanie noviniek z blogu a špeciálnych ponúk. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka nižšie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

Napíš mi