fbpx
 

SCROLLUJ NIŽŠIE

doba digitalna, podcast, marketing, startup, aplikacie, technologie, marketing, online marketing, socialne siete, social media, tony dubravec

DOBA DIGITÁLNA

Žijeme v najlepšej dobe v histórií ľudstva. V dobe, ktorej vládne kreativita a technológie. Podcast Doba digitálna je o online marketingu, sociálnych sieťach, startupoch, e-commerce, kryptomenách, aplikáciách a o všetkom, čo patrí k životu v 21. storočí.

 

Prvá séria sa držala na vrchole rebríčkov marketingových podcastov na Slovensku a solídne sa umiestňovala aj v Čechách. V druhej sérii vás čaká opäť množstvo zaujímavých rozhovorov zameraných na edukáciu v témach, ktoré menujem vyššie. Doplnené budú sólo epizódami, v ktorých rozoberám rôzne fenomény sociálnych sietí.

 
Podcast Doba digitálna je dostupný všade, kde má byť. Sledovať ho môžete na vašej obľúbenej platforme a nezabudnite ho odoberať a napísať recenziu, veľa to pre mňa znamená. 
 
Môžete sa tiež pridať do uzavretej Facebook skupiny Doba digitálna pre prioritný prístup k novým častiam a moje odporúčania na zaujímavý content. Ak vás zaujímajú novinky z digitálneho sveta, odporúčam sa prihlásiť do môjho týždenného newslettra.

NAJNOVŠIA ČASŤ

Kde všade môžete počúvať podcast?

ARCHÍV

PRIhlás sa
do newslettra

Urobím všetko pre to, aby som Ti každý týždeň poslal zaujímavé informácie a novinky z digitálneho sveta. Stačí, keď vyplníš zopár údajov a počkáš na potvrdzovací e-mail (skontroluj spam).
Prevádzkovateľ stránky, Doba digitálna s.r.o., využije tvoje údaje výhradne na zasielanie odporúčaní na hodnotný obsah. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka vyššie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

Napíš mi