fbpx
 

SCROLLUJ NIŽŠIE

doba digitalna, podcast, marketing, startup, aplikacie, technologie, marketing, online marketing, socialne siete, social media, tony dubravec

DOBA DIGITÁLNA

Žijeme v najlepšej dobe v histórií ľudstva. V dobe, ktorej vládne kreativita a technológie. Podcast Doba digitálna je o online marketingu, sociálnych sieťach, startupoch, e-commerce, kryptomenách, aplikáciách a o všetkom, čo patrí k životu v 21. storočí.

 

Prvá séria sa držala na vrchole rebríčkov marketingových podcastov na Slovensku a solídne sa umiestňovala aj v Čechách. V druhej sérii vás čaká opäť množstvo zaujímavých rozhovorov zameraných na edukáciu v témach, ktoré menujem vyššie. Doplnené budú sólo epizódamiv, ktorých rozoberám rôzne fenomény sociálnych sietí.

 
Podcast Doba digitálna je dostupný všade, kde má byť. Sledovať ho môžete na vašej obľúbenej platforme a nezabudnite ho odoberať a napísať recenziu, veľa to pre mňa znamená. 
 
Môžete sa tiež pridať do uzavretej Facebook skupiny Doba digitálna pre prioritný prístup k novým častiam a moje odporúčania na zaujímavý content.

NAJNOVŠIA ČASŤ

Kde všade môžete počúvať podcast?

ARCHÍV

PRIhlás sa
do newslettra

E-mail odo mňa ti nepríde viac ako trikrát za mesiac. Bude v ňom zväčša súhrn najnovšieho obsahu, ktorý produkujem, alebo unikátny obsah tvorený len pre odoberateľov. Prihlásenie je platné, keď ho potvrdíš cez odkaz, ktorý ti príde mailom.
Prevádzkovateľ stránky, Mgr. Anton Dúbravec, využije tvoje údaje výhradne na zasielanie noviniek z blogu a špeciálnych ponúk. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka nižšie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

Napíš mi