fbpx
vlado kurek, triad, triad advertising, reklama, kreativita, tony dubravec, tony dubravec podcast, podcast, rozhovor

Vlado Kurek

Vlado Kurek je kreatívnym riaditeľom v reklamnej agentúre Triad, ktorá patrí medzi najúspešnejšie a najoceňovanejšie na Slovensku. Na konte má kopu slovenských aj medzinárodných reklamných ocenení a získal tiež ocenenie Filip. Je členom Art Directors Clubu.

V rozhovore sme porozprávali o tom, ako sa z učiteľa dejepisu stane copywriter, ako sa zmenil svet reklamných agentúr za posledných 15 rokov, prečo reklama stratila svoj lukratívny imidž alebo ako si strážiť mentálne zdravie. Reč bola aj o vedení kreatívneho tímu, kreatívnych procesoch, tvorbe oceňovaných kampaní a samotných reklamných oceneniach.

Môj podcast vzniká v spolupráci s portálom Hashtag.sk.

Vypočujte si priamo tu

ALEBO SI VYBERTE SVOJU PLATFORMU

PRIhlás sa
do newslettra

Urobím všetko pre to, aby som Ti každý týždeň poslal zaujímavé informácie a novinky z digitálneho sveta. Stačí, keď vyplníš zopár údajov a počkáš na potvrdzovací e-mail (skontroluj spam).
Prevádzkovateľ stránky, Doba digitálna s.r.o., využije tvoje údaje výhradne na zasielanie odporúčaní na hodnotný obsah. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka vyššie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

Napíš mi