fbpx
 

SCROLLUJ NIŽŠIE

vlado kurek, triad, triad advertising, reklama, kreativita, tony dubravec, tony dubravec podcast, podcast, rozhovor

Vlado Kurek

Vlado Kurek je kreatívnym riaditeľom v reklamnej agentúre Triad, ktorá patrí medzi najúspešnejšie a najoceňovanejšie na Slovensku. Na konte má kopu slovenských aj medzinárodných reklamných ocenení a získal tiež ocenenie Filip. Je členom Art Directors Clubu.

V rozhovore sme porozprávali o tom, ako sa z učiteľa dejepisu stane copywriter, ako sa zmenil svet reklamných agentúr za posledných 15 rokov, prečo reklama stratila svoj lukratívny imidž alebo ako si strážiť mentálne zdravie. Reč bola aj o vedení kreatívneho tímu, kreatívnych procesoch, tvorbe oceňovaných kampaní a samotných reklamných oceneniach.

Môj podcast vzniká v spolupráci s portálom Hashtag.sk.

Vypočujte si priamo tu

ALEBO SI VYBERTE SVOJU PLATFORMU

PRIhlás sa
do newslettra

E-mail odo mňa ti nepríde viac ako trikrát za mesiac. Bude v ňom zväčša súhrn najnovšieho obsahu, ktorý produkujem, alebo unikátny obsah tvorený len pre odoberateľov. Prihlásenie je platné, keď ho potvrdíš cez odkaz, ktorý ti príde mailom.
Prevádzkovateľ stránky, Mgr. Anton Dúbravec, využije tvoje údaje výhradne na zasielanie noviniek z blogu a špeciálnych ponúk. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka nižšie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

Napíš mi