fbpx
tony dubravec, socialne siete, skolenie, lektor, marketing, ako rozumiet socialnym sietam

Ako rozumieť sociálnym sieťam

Všetci ich používame. Denne. Máme teda pocit, že im aj rozumieme. Lenže sociálne siete nie sú iba lajky, followeri, influenceri a hádky v komentároch. Nie sú to ani iba pekné fotky a videá, reklamy či kampane. Sociálne siete sú spoločenský, komunikačný a marketingový fenomén. Presne tak sa na ne spoločne pozrieme na tomto školení.

Školenie Ako rozumieť sociálnym sieťam by sa pokojne mohlo volať aj Sociálne siete 101. Lenže nie je iba o základoch. Nie je ani zamerané na konkrétne taktiky. Mojim cieľom je pomôcť účastníkom pochopiť sociálne siete komplexne, ako dôležitú súčasť spoločnosti, ako ekosystém, v ktorom žijú marketéri, influenceri, médiá, tvorcovia aj bežní konzumenti spoločne. 

Chcel som vytvoriť niečo, čo ľuďom naozaj pomôže byť lepšími marketérmi, ale aj rozhľadenejšími klientmi pre agentúru či freelancerov. Niečo, čo každému pomôže nad sociálnymi sieťami premýšľať inak. Dnes môžem povedať, že školenie je hotové a teším sa, kedy sa stretneme.

 

Školenie je obmedzené pre maximálne 20 ľudí na jeden termín. Minimálny potrebný počet účastníkov na uskutočnenie školenia je 10.

 

Dátum: 21.4.2023 Košice (Live)
Čas: 10:00 – 17:00
Cena: 149 € bez DPH 

prihlás sa  Pár slov o mne

  V roku 2012 som založil svoju prvú stránku na Facebooku. Bolo to pre občianske združenie Mladá Sereď, v ktorom som sa 6 rokov staral o komunikáciu našich aktivít. Dnes je to už viac ako 10 rokov, odkedy sú sociálne siete mojím denným chlebíčkom. Rukami a smartfónom mi prešli desiatky profilov slovenských značiek.

   

  Pracoval som vo veľkých reklamných agentúrach, pomáhal budovať dve interné agentúry na klientskej strane.

   

  Roky prednášam na marketingových eventoch, konzultujem používanie sociálnych sietí s veľkými aj menšími firmami, pôsobím ako lektor na Digitálnej univerzite a v Creative Academy, mentorujem mladé marketingové talenty.

  O čom je školenie?

  Obsah školenia sa formoval v podstate celých 10 rokov, počas ktorých sa sociálnym sieťam venujem. Sledoval som, ako sociálne siete vnímajú bežní ľudia z môjho okolia, ako ich chápu (a občas aj nechápu) klienti a kolegovia z marketingu. Prizeral som sa ich vývoju, vznikajúcim aj zanikajúcim platformám, neustálym zmenám. Krok po kroku tak vznikla podoba, s ktorou idem do sveta.

   

  Ak hľadáš niekoho, kto ti pomôže „hacknúť systém“ s prísľubom okamžitého úspechu, toto školenie nebude pre teba. Mojím cieľom je pomôcť ti používať sociálne siete zmysluplne a udržateľne

   
  To znamená: 
  • nepodliehať za každú cenu krátkodobým trendom, 
  • nenaletieť na rôzne buzzwordy, 
  • pochopiť, čo je pravda a čo len zaužívaný mýtus,
  • rozumieť tomu, ako sociálne siete fungujú, chápať, aké metriky sledovať a čo znamenajú, 
  • poznať históriu aj blížiace sa výzvy sociálnych sietí.
  Pre koho je školenie vhodné?
  • pre marketingových špecialistov, brand manažérov, ľudí z marketingových oddelení firiem/zadávateľov
  • pre ľudí, ktorí chcú lepšie rozumieť diskusiám o sociálnych sieťach vo svojom okolí (obchodní zástupcovia, manažment firiem, HR oddelenia)
  • pre absolventov, ktorých láka kariéra na social media pozícii
  • pre majiteľov firiem
  • pre junior social media manažérov
  • pre každého, kto má chuť neustále sa učiť nové veci
  Pre koho školenie nie je?
  • pre seniorných social media manažérov, ktorí si už čo-to preskákali
  • pre ľudí, ktorí hľadajú skratky a jednoduché návody
  • pre ľudí, pre ktorých sú sociálne siete „zlo“ alebo „žrút času“