fbpx
digitalne novinky, newsletter, tony dubravec, marketing, socialne siete, social media

NEWSLETTER

Ak vás zaujíma, čo sa deje v digitálnom svete, ste na správnej adrese. Pripravil som pre vás newsletter Digitálne Novinky. 
 
V každom dieli pre vás pozbieram aktuality a zaujímavosti, ktoré vám pomôžu udržať sa v obraze v digitálnych témach. K tomu pripojím tip na podcastu, knihu alebo niečo iné, čo vás môže posunúť vpred.
 
Stačí vyplniť formulár nižšie a potvrdiť registračný e-mail. Pod formulárom nájdete aj archív doterajších newslettrov, aby ste vedeli, do čoho idete.
 
Nezabudnite počúvať podcast Doba digitálna a pridať sa do rovnomennej uzavretej Facebook skupiny pre prioritný prístup k novým častiam podcastu a moje odporúčania na zaujímavý content.

PRIhlás sa
do newslettra

Urobím všetko pre to, aby som Ti každý týždeň poslal zaujímavé informácie a novinky z digitálneho sveta. Stačí, keď vyplníš zopár údajov a počkáš na potvrdzovací e-mail (skontroluj spam).
Prevádzkovateľ stránky, Doba digitálna s.r.o., využije tvoje údaje výhradne na zasielanie odporúčaní na hodnotný obsah. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka vyššie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

VYPOČUJTE SI PODCAST DOBA DIGITÁLNA