fbpx
 

SCROLLUJ NIŽŠIE

doba digitalna, podcast, marketing, startup, aplikacie, technologie, marketing, online marketing, socialne siete, social media, tony dubravec

NEWSLETTER

Ak vás zaujíma, čo sa deje v digitálnom svete, ste na správnej adrese. Pripravil som pre vás týždenný newsletter Digitálne Novinky. 
 
Každých 7 dní pre vás pozbieram aktuality a zaujímavosti, ktoré vám pomôžu udržať sa v obraze v digitálnych témach. K tomu pripojím tip na podcastu, knihu alebo niečo iné, čo vás môže posunúť vpred.
 
Stačí vyplniť formulár nižšie a potvrdiť registračný e-mail.
 
Nezabudnite počúvať podcast Doba digitálna pridať sa do rovnomennej uzavretej Facebook skupiny pre prioritný prístup k novým častiam podcastu a moje odporúčania na zaujímavý content.

PRIhlás sa
do newslettra

Urobím všetko pre to, aby som Ti každý týždeň poslal zaujímavé informácie a novinky z digitálneho sveta. Stačí, keď vyplníš zopár údajov a počkáš na potvrdzovací e-mail (skontroluj spam).
Prevádzkovateľ stránky, Mgr. Anton Dúbravec, využije tvoje údaje výhradne na zasielanie odporúčaní na hodnotný obsah. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka vyššie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

VYPOČUJTE SI PODCAST DOBA DIGITÁLNA