fbpx
 

SCROLLUJ NIŽŠIE

Konzultácie a školenia

Skúsenosti s online marketingom a najmä sociálnymi sieťami zbieram posledných 9 rokov. Pracoval som pre malé neziskovky, ktoré som zakladal, pre vlastnú firmičku, ale aj pre najväčšie slovenské značky.

Zdieľať to, čo som sa sám naučil, je pre mňa cťou a zadosťučinením a robím to najmä formou konzultácií a školení. Tie sa venujú stratégii na sociálnych sieťach, zjednodušeniu práce so sociálnymi sieťami, výberu influencerov a tvorbe zmysluplného obsahu vhodného pre značku a zaujímavého pre jej potenciálnych zákazníkov.

DOTERAJŠÍ KLIENTI

Nastaviť si správnu stratégiu v prostredí sociálnych sietí nie je jednoduché. Je potrebné spojiť dva svety – obsahový a platený. Kvalitný obsah a správna reklamná stratégia možno neprinášajú výsledky okamžite, no z dlhodobého hľadiska budujú vašu značku a súčasne vašu konkurenčnú výhodu.


Medzi mojich klientov patria živnostníci, malé a stredné firmy, ktorým pomáham vybudovať obsahovú stratégiu a učím ich, ako pracovať so sociálnymi sieťami, ktoré sa k ich značke hodia. Rád sa stretnem aj s klientmi, ktorí potrebujú „nový vietor“ v rámci ich obsahu a rozprávame sa spolu o tom, ako ich posolstvo dostať k ľuďom čo najkreatívnejšie.


Konzultácie poskytujem aj malým občianskym združeniam a neziskovým organizáciám, nakoľko viem, aká dôležitá je odborná pomoc v tomto sektore.

KONZULTÁCIE A PREDNÁŠKY

Rozumiem tomu, že starosťou majiteľov menších firiem nie je špičková komunikácia. Sústredia sa na obrat, výkony zamestnancov, finančnú efektivitu biznisu a administratívu.

Kým to zarába, je to v poriadku. To si síce mnoho podnikateľov hovorí, no z dlhodobého hľadiska je takýto prístup prinajmenšom nezodpovedný. V rámci mojich konzultácií si s vami rád prejdem vašu aktuálnu komunikáciu a navrhnem vám, ako do budúcna pracovať s novými aj aktuálnymi platformami. Zameriavam sa najmä na kvalitný obsah, ktorý prináša hodnotu zákazníkom a fanúšikom. Odporučím vám, aké témy komunikovať, aké formáty využívať, ktorá sociálna sieť je vhodná pre vašu značku, alebo ako si nastaviť komunikačnú stratégiu na rôznych sociálnych sieťach.

Založil som dve úspešné občianske združenia, Mladá Sereď a komunitné centrum PRIESTOR. Za šesť rokov dobrovoľníctva som veľakrát uvítal pomoc ľudí, ktorí sa v tomto svete pohybujú dlho a vedia nám odovzdať užitočné vedomosti. A presne to chcem vrátiť ostatným, ktorí v neziskovom sektore začínajú a chcú svojou troškou zlepšiť svet. Ak ste občianske združenie alebo neziskovka, ozvite sa mi a veľmi rád vám odovzdám to, čo som sa po rokoch v treťom sektore naučil, či už prostredníctvom konzultácie alebo prednášky na vašom evente.

Pomôcť jednému človeku prostredníctvom konzultácie je super. No pomôcť súčasne viacerým na školení alebo prednáške je ešte lepšie. Svojho času som ako lektor viedol školenie “Budujte značku na sociálnych sieťach”. Prednášal som o blogovaní, sociálnych sieťach a content marketingu na eventoch ako MastersGate, Superfeel, Noc social media marketingu, Digitálny štvrtok, LinkedIn Day Slovnaft, Týždeň vedy a techniky FMK UCM. Dnes som lektorom vzdelávacích platforiem Creative Academy a Digitálna univerzita.

 

Školenia robím v limitovanom počte uchádzačov, aby každý dostal priestor dozvedieť sa to, čo potrebuje práve vo svojom segmente. Tiež na prednáškach sa snažím klásť čo najväčší dôraz na otázky z publika, vďaka ktorým môžu diváci dostať hodnotu, ktorú očakávajú.

 

V prípade, že potrebujete vyškoliť svojich zamestnancov v niektorej zo spomínaných tém, alebo organizujete event zameraný na online marketing, určite mi napíšte prostredníctvom formuláru nižšie a dohodneme možnosti spolupráce.

Napíš mi