fbpx
tony dubravec, konzultacie, mentoring, socialne siete, marketing

MENTORING & KONZULTÁCIE

Viac ako 10 rokov sa venujem komunikácii na sociálnych sieťach. Za ten čas som si prešiel od starostlivosti o malé občianske združenia, ktoré som zakladal, po prácu pre najväčšie slovenské značky.

Ako social media manager som prešiel kreatívnymi agentúrami ako Made by Vaculik alebo dotcom advertising (dnes oh my DOT). Neskôr som pomáhal formovať interné agentúrne tímy v slovenským korporáciách St. Nicolaus a Medusa Restaurants.

O sociálnych sieťach prednášam a mentorujem v projektoch Digitálna univerzita a Creative Academy.

Všetky tieto skúsenosti ma priviedli k práci pre značky ako Tatra banka, Heineken, Penta Real Estate, Universal Music, Nicolaus Vodka a desiatky ďalších.

 

Nastaviť si správnu stratégiu v prostredí sociálnych sietí nie je jednoduché. Je potrebné spojiť dva svety – obsahový a platený. Kvalitný obsah a správna reklamná stratégia možno neprinášajú výsledky okamžite, no z dlhodobého hľadiska budujú vašu značku a súčasne vašu konkurenčnú výhodu.


Medzi mojich klientov patria živnostníci, malé a stredné firmy, ktorým pomáham vybudovať obsahovú stratégiu a učím ich, ako pracovať so sociálnymi sieťami, ktoré sa k ich značke hodia. Rád sa stretnem aj s klientmi, ktorí potrebujú „nový vietor“ v rámci ich obsahu a rozprávame sa spolu o tom, ako ich posolstvo dostať k ľuďom čo najkreatívnejšie.


Konzultácie poskytujem aj malým občianskym združeniam a neziskovým organizáciám, nakoľko viem, aká dôležitá je odborná pomoc v tomto sektore.

KONZULTÁCIE A PREDNÁŠKY

Firmy

Rozumiem tomu, že starosťou majiteľov menších firiem nie je špičková komunikácia. Sústredia sa na obrat, výkony zamestnancov, finančnú efektivitu biznisu a administratívu.

Kým to zarába, je to v poriadku. To si síce mnoho podnikateľov hovorí, no z dlhodobého hľadiska je takýto prístup prinajmenšom nezodpovedný. V rámci mojich konzultácií si s vami rád prejdem vašu aktuálnu komunikáciu a navrhnem vám, ako do budúcna pracovať s novými aj aktuálnymi platformami. Zameriavam sa najmä na kvalitný obsah, ktorý prináša hodnotu zákazníkom a fanúšikom. Odporučím vám, aké témy komunikovať, aké formáty využívať, ktorá sociálna sieť je vhodná pre vašu značku, alebo ako si nastaviť komunikačnú stratégiu na rôznych sociálnych sieťach.

Jednotlivci

Založil som dve úspešné občianske združenia, Mladá Sereď a komunitné centrum PRIESTOR. Za šesť rokov dobrovoľníctva som veľakrát uvítal pomoc ľudí, ktorí sa v tomto svete pohybujú dlho a vedia nám odovzdať užitočné vedomosti. A presne to chcem vrátiť ostatným, ktorí v neziskovom sektore začínajú a chcú svojou troškou zlepšiť svet. Ak ste občianske združenie alebo neziskovka, ozvite sa mi a veľmi rád vám odovzdám to, čo som sa po rokoch v treťom sektore naučil, či už prostredníctvom konzultácie alebo prednášky na vašom evente.

Študenti

Pomôcť jednému človeku prostredníctvom konzultácie je super. No pomôcť súčasne viacerým na školení alebo prednáške je ešte lepšie. Svojho času som ako lektor viedol školenie “Budujte značku na sociálnych sieťach”. Prednášal som o blogovaní, sociálnych sieťach a content marketingu na eventoch ako MastersGate, Superfeel, Noc social media marketingu, Digitálny štvrtok, LinkedIn Day Slovnaft, Týždeň vedy a techniky FMK UCM. Dnes som lektorom vzdelávacích platforiem Creative Academy a Digitálna univerzita.

 

Školenia robím v limitovanom počte uchádzačov, aby každý dostal priestor dozvedieť sa to, čo potrebuje práve vo svojom segmente. Tiež na prednáškach sa snažím klásť čo najväčší dôraz na otázky z publika, vďaka ktorým môžu diváci dostať hodnotu, ktorú očakávajú.

 

V prípade, že potrebujete vyškoliť svojich zamestnancov v niektorej zo spomínaných tém, alebo organizujete event zameraný na online marketing, určite mi napíšte prostredníctvom formuláru nižšie a dohodneme možnosti spolupráce.

DOTERAJŠÍ KLIENTI

Napíš mi