fbpx
tony dubravec, tony dubravec podcast, bohumil poksteflt, bohus pokstefl, kontentino, podcast, rozhovor, marketing

Bohuš Pokštefl

Bohumil Pokštefl sa stal v roku 2019 slovenským CEO roka. Časopis Forbes ho vybral medzi 30 inšpiratívnych Slovákov pod 30 rokov. Je šéfom a spolumajiteľom slovenského startupu Kontentino.
 

Študoval v Dánsku aj v Amerike, kde si pričuchol k prvým startupom. Keď sa vrátil na Slovensko, nevedel, čo bude robiť, až sa dostal k práci v agentúre Triad, kde mu dali na starosť ich interný nástroj Kontentino, ktorý pomáha pri plánovaní a schvaľovaní obsahu na sociálne siete. Dnes ide o miliónovú firmu, ktorá pracuje pre veľké reklamné agentúry aj marketingové oddelenia firiem z viacerých kontinentov.

S Bohušom sme sa spoznali, keď sme súčasne súťažili na celosvetovom kole súťaže mladých kreatívcov Young Lions 2017 v Cannes. Dnes som už druhýkrát klientom jeho firmy, sledujem Bohušovu cestu a veľmi fandím jemu aj celému Kontentinu.

O tomto sme sa v rozhovore rozprávali:
 
  • V akom stave sa nachádzajú sociálne siete
  • Ako Kontentino pomáha social media managerom
  • Aké funkcie vyžadujú klienti od Kontentina
  • Do akého biznisu by chcel investovať
  • Ktoré slovenské startupy sleduje a má rád
  • Aký sa snaží byť líder vo svojej firme
  • V čom si myslí, že politické strany zlyhali v kampani
  • Veľa ďalších tém

Vypočujte si priamo tu

ALEBO SI VYBERTE SVOJU PLATFORMU

PRIhlás sa
do newslettra

Urobím všetko pre to, aby som Ti každý týždeň poslal zaujímavé informácie a novinky z digitálneho sveta. Stačí, keď vyplníš zopár údajov a počkáš na potvrdzovací e-mail (skontroluj spam).
Prevádzkovateľ stránky, Doba digitálna s.r.o., využije tvoje údaje výhradne na zasielanie odporúčaní na hodnotný obsah. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka vyššie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

Napíš mi