fbpx
 

SCROLLUJ NIŽŠIE

slavo tuleja, podcast, tony dubravec, bratislava, kiuub, forbes, slovensko, rozhovor

Slavo tuleja

Slavo Tuleja je podnikateľ, inovátor, spoluzakladateľ štúdia Kiuub. V roku 2020 bol zaradený do rebríčka Forbes 30pod30. Žil v siedmych krajinách sveta od Anglicka po Kazachstan. V Prahe spoluzakladal inovačné laboratórium Škoda Auto DigiLab, ktoré pomáhal rozbiehať aj v Tel Avive či Pekingu.

V rozhovore sme rozprávali o jeho ceste od 18 rokov, kedy odišiel študovať do Anglicka, až do momentu, kedy sa ocitol medzi najinšpiratívnejšími mladými ľuďmi Slovenska.

Môj podcast vzniká v spolupráci s portálom Hashtag.sk.

O tomto sme sa v rozhovore rozprávali:
 
  • Čo študoval v Kazachstane
  • Ako sa dostal k založeniu Škoda Auto DigiLab
  • Kedy zistil, že chce začať podnikať
  • Aké neúspešné projekty má za sebou
  • Čo v živote zmenilo ocenenie od Forbes
  • Čo ho najviac baví na jeho hobby – pilotovaní

Vypočujte si priamo tu

ALEBO SI VYBERTE SVOJU PLATFORMU

PRIhlás sa
do newslettra

E-mail odo mňa ti nepríde viac ako trikrát za mesiac. Bude v ňom zväčša súhrn najnovšieho obsahu, ktorý produkujem, alebo unikátny obsah tvorený len pre odoberateľov. Prihlásenie je platné, keď ho potvrdíš cez odkaz, ktorý ti príde mailom.
Prevádzkovateľ stránky, Mgr. Anton Dúbravec, využije tvoje údaje výhradne na zasielanie noviniek z blogu a špeciálnych ponúk. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka nižšie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

Napíš mi