fbpx
slavo tuleja, podcast, tony dubravec, bratislava, kiuub, forbes, slovensko, rozhovor

Slavo tuleja

Slavo Tuleja je podnikateľ, inovátor, spoluzakladateľ štúdia Kiuub. V roku 2020 bol zaradený do rebríčka Forbes 30pod30. Žil v siedmych krajinách sveta od Anglicka po Kazachstan. V Prahe spoluzakladal inovačné laboratórium Škoda Auto DigiLab, ktoré pomáhal rozbiehať aj v Tel Avive či Pekingu.

V rozhovore sme rozprávali o jeho ceste od 18 rokov, kedy odišiel študovať do Anglicka, až do momentu, kedy sa ocitol medzi najinšpiratívnejšími mladými ľuďmi Slovenska.

Môj podcast vzniká v spolupráci s portálom Hashtag.sk.

O tomto sme sa v rozhovore rozprávali:
 
  • Čo študoval v Kazachstane
  • Ako sa dostal k založeniu Škoda Auto DigiLab
  • Kedy zistil, že chce začať podnikať
  • Aké neúspešné projekty má za sebou
  • Čo v živote zmenilo ocenenie od Forbes
  • Čo ho najviac baví na jeho hobby – pilotovaní

Vypočujte si priamo tu

ALEBO SI VYBERTE SVOJU PLATFORMU

PRIhlás sa
do newslettra

Urobím všetko pre to, aby som Ti každý týždeň poslal zaujímavé informácie a novinky z digitálneho sveta. Stačí, keď vyplníš zopár údajov a počkáš na potvrdzovací e-mail (skontroluj spam).
Prevádzkovateľ stránky, Doba digitálna s.r.o., využije tvoje údaje výhradne na zasielanie odporúčaní na hodnotný obsah. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka vyššie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

Napíš mi