fbpx
janatini, tony dubravec, rozhovor, podcast, jana tomas, slovensky podcast, tony dubravec podcast, bloger roka, blogerka roka

JANATINI

Jana Tomas, známa ako Janatini, je dvojnásobná slovenská fashion blogerka roka, aktuálne aj top slovenská influencerka podľa časopisu Forbes. Náš prvý rozhovor je doteraz najpočúvanejším v rámci môjho podcastu, preto som Janku pozval, aby „pokrstila“ moje nové štúdio.
 

Tento rozhovor bol iný, ako by ste mohli čakať. O veľa veciach sme sa totiž rozprávali pred rokom v rámci série BlogTalk. Preto som tentokrát chcel zájsť do iných tém, urobiť to celé voľnejšie a viac kamarátske. Myslím, že vo výsledku sa môžete dozvedieť veľa zaujímavých vecí.

Janke som, ako obvykle, položil aj niekoľko otázok určených špeciálne pre komunitu mojich podporovateľov na Patreone.

O tomto sme sa v rozhovore rozprávali:
 
  • Aký bol jej posledný rok od nášho prvého rozhovoru
  • Čo zmenila korona v jej osobnom aj súkromnom živote
  • Ako vznikala jej lifestylová značka
  • Či vníma titul top slovenskej influencerky ako záväzok
  • Ako si udržiava osobný vzťah so svojim publikom
  • Čo hovorí na internetové hejty
  • Veľa ďalších tém

Vypočujte si priamo tu

ALEBO SI VYBERTE SVOJU PLATFORMU

PRIhlás sa
do newslettra

Urobím všetko pre to, aby som Ti každý týždeň poslal zaujímavé informácie a novinky z digitálneho sveta. Stačí, keď vyplníš zopár údajov a počkáš na potvrdzovací e-mail (skontroluj spam).
Prevádzkovateľ stránky, Doba digitálna s.r.o., využije tvoje údaje výhradne na zasielanie odporúčaní na hodnotný obsah. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka vyššie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

Napíš mi