fbpx
dany cacala, daniel cacala, daybyme, dnes cestujem dnes jem, rozhovor, tony dubravec, tony dubravec podcast, rozhovor, podcast

Dany ČAČALA

Daniel Čačala je spoluzodpovedný za vznik najpopulárnejších komunitných stránok na slovenskom Facebooku a Instagrame. Dnes cestujem, Dnes nosím alebo Dnes jem neobišli nikoho, kto tieto sociálne siete používa.
 

Stránky vznikli už v roku 2013 a dnes ich sleduje okolo 1 milióna followerov. Neskôr sa stránky spojili pod hlavičkou slovenskej sociálne siete Daybyme. „Svojich“ influencerov prepájajú v kampaniach pre značky ako Orange, Lidl, Footshop, Podravka, Unilever či Pierre Baguette. Najnovšími projektami, ktorým sa Dany venuje sú charitatívny event Rally Radosti a prvá meme agentúra Mementum.

O tomto sme sa v rozhovore rozprávali:

  • Ako vznikli najväčšie komunitné stránky Dnes cestujem, Dnes jem atď.
  • Prečo sa rozhodli vytvoriť prvú slovensku sociálnu sieť
  • Kde si vie predstaviť posunúť projekt Daybyme
  • Koľko kampaní spravia ročne a aký je minimálny rozpočet kampane
  • Čo obnáša prvá meme agentúra na Slovensku, Mementum
  • Čo by chcel odkázať svetu jedným gigantickým bilboardom
  • Veľa ďalších tém

Vypočujte si priamo tu

ALEBO SI VYBERTE SVOJU PLATFORMU

PRIhlás sa
do newslettra

Urobím všetko pre to, aby som Ti každý týždeň poslal zaujímavé informácie a novinky z digitálneho sveta. Stačí, keď vyplníš zopár údajov a počkáš na potvrdzovací e-mail (skontroluj spam).
Prevádzkovateľ stránky, Doba digitálna s.r.o., využije tvoje údaje výhradne na zasielanie odporúčaní na hodnotný obsah. Potvrď svoj súhlas so zasielaním e-mailov zaškrtnutím políčka vyššie. Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v pätičke každého mailu, prípadne mi napíšte na tonydubravec@gmail.com. Budem z toho smutný, ale pochopím to.

Napíš mi