O mne

Volám sa Tony Dúbravec. Narodil som sa v Trnave v roku 1991. Vyštudoval som Fakultu masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, odbor marketingová komunikácia.

tony dúbravec, tonychef, bloger, cestovanie, tony dubravec

Od roku 2012 som ako spoluzakladateľ súčasťou občianskeho združenia Mladá Sereď, s ktorým pracujeme na akom-takom zlepšení života v našom malom 16-tisícovom meste. V združení vediem komunikačný tím, mám na starosti sociálne siete, tlačové správy, komunikáciu s našimi priaznivcami. Zároveň som predsedom Rady združenia a koordinujem niektoré konkrétne eventy, ako napríklad Daruj krv, zachráň život alebo sériu pravidelných cestovateľských prednášok s názvom STOPA. V roku 2013 som založil malú eventovú agentúru ProAction, ktorá ku koncu roka 2015 oficiálne ukončila svoju činnosť. Za tú dobu sme spolupracovali napríklad s českým komikom Zdeňkom Izerom či rôznymi slovenskými rapermi. Som autorom seriálu Mladý Slovák v USAktorý sa stal druhým najlepšie hodnoteným cestovateľským blogom v ankete Bloger roka 2015. 

V roku 2016 som prednášal na konferencii JUMP Slovensko 2016 a na Týždni vedy a techniky na FMK UCM.

Momentálne pracujem ako social media manager v agentúre daren&curtis, kde som zároveň „šéfredaktorom“ nášho agentúrneho blogu a lektorom školenia „Budujte značku na sociálnych sieťach“. Spolu s mojim kolegom som vyhral slovenské kolo súťaže Young Lions 2017 v kategórii dizajn.

Okrem mojej práce a blogovania sa venujem aj plánovaniu eventov v komunitnom centre PRIESTOR. Niekoľko článkov som napísal aj pre portál Milujemcestovanie.skVšetky moje aktivity a projekty združujem pod osobným brandom Tonychef. Ak máte pocit, že medzi nami môže vzniknúť aj niečo viac, než vzťah blogera a čitateľa, určite nazrite do sekcie Spolupráca.

tony dubravec, bloger, tonychef

Na záver o mne už iba krátka myšlienka, ktorú som prezentoval pri mojej účasti na zaujímavom projekte Tváre mesta a myslím, že najpresnejšie vystihuje, aký naozaj som.

„Myslím, že človek sa tak trochu hľadá celý život. Teda aspoň by sa mal. Nemám rád stereotyp, rád skúšam stále niečo nové, experimentujem, snažím sa nestáť na jednom mieste. Istoty neexistujú a až keď si to človek uvedomí, môže si naozaj rozšíriť obzory a užívať si život taký, akým ho chce mať“

Meno a priezvisko:*
E-mail:
Web
Správa: