Spolupráca

 V živote sa držim hesla: „Riešením nie je súťaživosť, ale spolupráca“. Využiť svoje skúsenosti a schopnosti na pomoc malým a stredným firmám, neziskovým organizáciam a jednotlivcom beriem ako výzvu a zároveň poslanie.  Práca v reklamnej agentúre mi ukázala, že s mojimi klientmi chcem mať osobnejší vzťah, chcem poznať ich firmu, ľudí a procesy v nej. Verím, že na úspešnom výsledku sa podieľajú obe strany, preto rád hovorím o spolupráci, nie o práci pre niekoho. Čím viem teda prispieť ja?


Blogy

Guest blogy, recenzie produktov a služieb, reporty z eventov, účasť na presstripoch. Hneď môj prvý blogový seriál, Mladý Slovák v USAsa stal druhým najlepším cestovateľským blogom v ankete Bloger roka 2015.  Vďaka tomu som mal možnosť spolupracovať napríklad so spoločnosťou BMW Slovensko.

Prečítajte si moje výstupy z presstripov, ktoré som absolvoval.


Copywriting & Social Media

Články pre váš firemný blog, správa účtov na sociálnych sieťach, texty na web či rôzne komunikáty. Spravoval som stránky neziskoviek, hudobníkov, s ktorými som spolupracoval, ale aj malých a stredných firiem. Ako autor som prispieval na portál Milujemcestovanie.sk a posledný rok som bol šéfredaktorom blogu reklamnej agentúry daren&curtis. Ako SEO Copywriter som napísal desiatky článkov pre online marketingovú agentúru Visibility.


Konzultácie

Skúsenosti, ktoré som získal pri práci na rôznych projektoch, by som chcel plnohodnotne využiť a pomôcť ďalším ľuďom zjednodušiť ich prácu. Väčšinu vecí sme ja a ľudia okolo mňa budovali takpovediac na kolene, no viem, ako veľmi dokáže pomôcť rada od skúseného človeka. Kontaktujte ma, ak potrebujete poradiť s marketingom vašej firmy či organizácie, nastaviť komunikáciu na sociálnych sieťach alebo zhodnotiť obsah na vašom firemnom, ale aj osobnom blogu.


Prednášky a konferencie

Prihovárať sa ľuďom ma veľmi baví. Počas roka 2016 som rozprával na cestovateľskej prednáške STOPA v Seredi, na konferencii JUMP Slovensko v Banskej Bystrici a počas Týždňa vedy a techniky na FMK UCM v Trnave som študentom radil, ako nepremárniť čas, ktorý im ponúka vysoká škola. V roku 2017 som zatiaľ vystúpil na Oslavách dobrovoľníctva v Seredi. Rozprávať môj príbeh a zdieľať moje skúsenosti by som však chcel aj naďalej.


Pro Bono

Bol som pri zrode viacerých projektov a viem, akou významnou pomocou môže byť poskytnutie nejakej služby zdarma. Preto rád pomôžem začínajúcim neziskovým organizáciam a občianskym združeniam, ktoré usilujú o to, aby svet okolo nás bol príjemnejším miestom pre život. Pretože nie je to vždy o peniazoch a v rámci možností a časových kapacít sa treba vzájomne nezištne podporiť.


Tony Dúbravec v číslach ( aktualizované 30. októbra 2017):

Počet zobrazení stránky za posledných 30 dní: 4228

Počet návštevníkov stránky za posledných 30 dní: 2622

Počet fanúšikov na Instagrame: 863

Počet fanúšikov na Facebooku: 1767

Zloženie fanúšikov Tonychef


Kontakt:

Meno a priezvisko:*
E-mail:
Web
Správa: